classiera loader

قوانین و شرایط سایت روانشناس ۲۰

قوانین و شرایط ارسال آگهی در سایت روانشناس ۲۰

به سایت روانشناس ۲۰ خوش آمدید.سایت روانشناس ۲۰ در خدمت جامعه روانشناسان ایران است. آرزوی ما توسعه دانش روانشناسی و افزایش مهارت‌های روانشناسانه هموطنان عزیزمون در سراسر ایران اسلامی است.

معرفی و تبلیغ خدمات روانشناسی در سایت روانشناس ۲۰ مشمول رعایت قوائد و شرایط زیر می‌باشد:

۱- سایت روانشناس ۲۰ در خدمت جامعه روانشناسی و مشاوره کل کشور می‌باشد. بنابراین آگهی‌های منتشر شده در آن صرفاً در حوزه روانشناسی است و هرگونه آگهی خارج از چارچوب خدمات روانشناسی و مشاوره تأیید نخواهد شد.

۲- آگهی روانشناسی و مشاوره شما نباید خلاف عرف، اخلاق و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

۳- آگهی‌های منتشر شده از سوی شما نباید حقوق دیگران را ضایع کند و در صورت بروز شکایت مسئولیت کار به عهده کاربر منتشرکننده آگهی است.

۴- پیشنهاد می‌شود که در کانال تلگرامی سایت روانشناس ۲۰ عضو شوید تا از اخبار و اطلاعات منتشر شده مطلع شوید.

۵- سعی کنید قیمت خدمات را بر اساس تعرفه مصوب سازمان نظام مشاوره و روانشناسی کشور تعیین نمایید. البته تعیین قیمت موضوعی است که به روانشناسان و مشاورین عزیز مرتبط می‌شود و این فقط یک پیشنهاد است.

۶- در صورتی که سایت روانشناس ۲۰ را به  یکی از همکاران روانشناس و مشاور دیگر که می‌شناسید معرفی بفرمایید، آگهی معرفی شما به مدت طولانی‌تری در بخش ویژه قرار خواهد گرفت.

۷- سایت روانشناس ۲۰ هیچ هزینه‌ای بابت معرفی خدمات روانشناسی و مشاوره شما از جمله کارگاه‌ها و مشاوره فردی و گروهی و معرفی محصولات و غیره نخواهد گرفت و همیشه این خدمت رایگان خواهد بود.

۸- سایت روانشناس ۲۰ فعلی نسخه اولیه است و در آینده نزدیک خدمات و امکانات بیشتری به آن اضافه خواهد شد.

۹- همکاران روانشناس و مشاورین عزیز اگر مسئول دفتر و یا هماهنگ کننده شما آگهی را ثبت می‌کند، حتماً از ایمیل شما استفاده کند که ارتباط سایت و مخاطبین سایت با شما از طریق ایمیل برقرار باشد. از استفاده ایمیلی به غیر از ایمیل خودتان خودداری فرمایید.

با تشکر

مدیر سایت روانشناس ۲۰

محمدصادق ابراهیمی