متغیر در نوع خدمات

مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره کیهان

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • تاریخ ارسال: ۱۰/اسفند/۱۳۹۶

  • قیمت فوق العاده: متغیر در نوع خدمات

  • موقعیت مکانی : تهران

  • بازدیدها: 116

توضیحات آگهی

مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره کیهان در مهر ماه سال ۱۳۸۴ تاسیس شد. ریاست این مرکز با دکتر محسن دهقانی، دارای بورد تخصصی از انجمن روان شناسی استرالیا وعضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی است.
مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره کیهان ابتدا در ۳ حوزه اصلی بزرگسالان، کودکان و نوجوانان و بیماران مبتلا به دردهای مزمن فعالیت خود را آغاز نمود، سپس بخشهای مشاوره قبل از ازدواج، زوج درمانی و خانواده درمانی به حوزه های فعالیت این مرکز اضافه شد.
این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات درمانی با بهره گیری از تجارب اجرای پروژه های ارزیابی سلامت جسمی و روانی کارکنان سازمان های دولتی و خصوصی (همچون بانک مسکن، شرکت های مجموعه توانیر، شرکت های آبفا، بیمارستان آتیه و …)، همکاری با مدارس در زمینه ارزیابی میزان عملکردهای رفتاری و شناختی دانش آموزان و ارزشیابی عملکرد شغلی کادر آموزشی، و همچنین اجرای برنامه های آموزشی در فرهنگسراها، خانه های سلامت، خانه های فرهنگ در سطح شهر تهران شناخت جامعی از شرایط و نیاز های اقشار متفاوت جامعه دارد.
لذا کادر مجرب مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره کیهان با توجه به شناخت نیازها و علایق آحاد جامعه برنامه های آموزشی، مشاوره ای و درمانی با هدف پیشگیری و ارتقاء سطح کیفی زندگی فردی، خانوادگی شغلی، تحصیلی و اجتماعی گروه های هدف تدوین نموده و به ارائه خدمات در این حوزه ها در قالب برگزاری سمینارها، دوره های آموزشی به صورت کارگاه های آموزشی و مشاوره گروهی و جلسات مشاوره خصوصی پرداخته است.
از آنجا که کادر مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره کیهان از اعضای هیئت علمی دانشگاه های معتبر ایران از جمله شهید بهشتی و تبریز هستند، غالبا با دانشگاه های معتبر جهان از جمله دانشگاه کانزاس امریکا در زمینه سکس تراپی و زوج درمانی، دانشگاه یورک کانادا درزمینه درمان هیجان مدار در حیطه درمان های فردی، زوج درمانی، خیانت زوجین وآسیب های روانی، دانشگاه تیلبرگ هلند در زمینه متغیرهای فرهنگی در درمان، دانشگاه کوئییزلند استرالیا در زمینه درمان های مجازی، دانشگاه سافکس انگستان در زمینه نگرش نسبت به هویت، دانشگاه استکهلم سوئد درزمینه اعتیاد، دانشگاه هاروارد امریکا در زمینه بیماری های رفتاری مانند ایدز، هپاتیت و اچ وی پی همکاری های علمی و پژوهشی دارند. از این رو این مرکز جهت انتقال اطلاعات و تبادل نظریه ها و روش های جدید درمان و پیشگیری، دوره ها و کارگاه های آموزشی ویژه متخصصان و دانشجویان حیطه روان شناسی ، روان پزشکی و علوم وابسته ، برگزار می کند.

یک پیشنهاد جذاب روانشناسی:  مرکز روانشناسی و مشاوره زندگی

 

تهران – خیابان سهرودی شمالی – خیابان میرزایی زینالی – پلاک ۱۵۲

طبقه دوم – واحد ۳ – کلینیک کیهان

تلفن: ۸۸۵۳۳۴۹۸-۰۲۱ و ۸۸۵۳۳۴۹۷-۰۲۱ و ۸۸۵۲۴۷۵۷-۰۲۱
E-mail: kayhanclinic@gmail.com

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید