اصفهان

کلینیک مرکز مشاوره توحید در اصفهان

مشخصات

  • تاریخ ارسال: ۱۰/اسفند/۱۳۹۶

  • استان: اصفهان

  • بازدیدها: 3163

توضیحات

کلینیک مرکز مشاوره توحید در اصفهان

جهان امروز به سبب پیچیدگی زیاد موجب شده است افراد دچار مشکلات فراوانی در جنبه های مختلف زندگی گردند. بدیهی است که افراد، خود به تنهایی توانایی حل تمام مشکلات را ندارند و به کمک حرفه ای از جانب متخصصین نیازمند می باشند. راهنمائی و مشورت در طول زندگی آدمیان مطرح بوده و آنان با کسانی که مورد قبول و اعتمادشان بوده مشورت می کرده اند. با توسعه علوم و رشد علوم رفتاری، مشاوره به صورت حرفه ای تخصصی درآمد.

امروزه راهنمائی و مشاوره به صورت حرفه ای یاورانه برای کمک به افرادی است که در زمینه رشد، سازگاری، تصمیم گیری، روابط خانوادگی، مهارتهای اجتماعی، شیوه زندگی و… با مشکل مواجه  می شوند.

در همین راستا، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی توحید به عنوان بزرگترین و مجهزترین مجموعه خدمات مشاوره ای، روانپزشکی و روانشناسی در استان اصفهان، به ارائه خدمات تخصصی در زمینه های روانپزشکی و روانشناسی بالینی، خانواده و ازدواج، مشکلات جنسی و زناشوئی، کودک و نوجوان،  روانسنجی، مشاوره تحصیلی، صنعتی و سازمانی، گفتار درمانی، رواندرمانی چاقی، افسردگی، اضطراب، پرخاشگری، وسواس و نوروفیدبک می پردازد.

این مرکز با برخورداری از امکانات مناسبی نظیر سالن آموزش مجزا و مجهز، بخشهای درمانی، آموزشی و پژوهشی و با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی (در سال ۱۳۸۸) و  با مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره  کشور با نام (مرکز مشاوره پرتو توحید) و همچنین بخش کلینیک ویژه با همکاری متخصصان دارای مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و سازمان نظام پزشکی در  سه شعبه، شعبه خیابان توحید در سه واحد ( طبقه دوم و چهارم) و شعبه خیابان هشت بهشت غربی در دو واحد و با همکاری بیش از هفتاد نفر از روانپزشکان، روانشناسان، مشاوران و سایر متخصصین سلامت روان مشغول به فعالیت می باشد. این مرکز دارای زیر مجموعه های مختلفی نظیر مؤسسه علمی دانش گستر توحید و… می باشد.

مرکز مشاوره توحید به عنوان نماینده انحصاری شرکت هوش آزمای نوید تهران (نماینده فروش تست، نرم افزار و تجهییزات روانشناسی) ، آزمون یار پویا و مدرسه فارمد تهران (فروش و دوره های آموزشی نوروفیدبک، بیوفیدبک ، tdcs و…) و انتشارات ما و شما در استان اصفهان  قلمداد می شود.

آدرس کلینیک توحید در اصفهان

۱-کلینیک توحید

اصفهان خیابان توحید میانی،چهار راه مهرداد، جنب داروخانه دی، مجتمع پزشکی زیتون، طبقه ۲، واحد ۶

و طبقه ۴ واحد ۱۰

 36257746- 36255171 – 36293074 -36293023- 36264088  تلفن همراه: ۰۹۱۳۸۳۸۹۰۲۰

۲- کلینیک پرتو توحید

اصفهان خیابان هشت بهشت غربی بین چهار راه هشت بهشت و چهارراه گلزار ساختمان آفاق طبقه سوم واحدهای ۳ و ۴

 تلفن ها:

 32687630-32687631-32687632  تلفن همراه:۰۹۱۳۴۳۴۷۷۰۲

۳-بخش کلینیک ویژه توحید

اصفهان، خیابان توحید میانی، مجتمع پزشکی توحید، طبقه دوم واحد ۲۱۱

تلفن ها:۳۶۲۶۹۶۰۷-۳۱۳۱۹۷۶۴-۳۱۳۱۹۷۷۶

۴-مشاوره آنلاین و تلفنی ویژه هموطنان در سرتاسر جهان

خط ویژه

۰۹۱۳۴۰۶۱۷۵۸

(تماس یا ارسال پیام در تلگرام یا واتس آپ و دریافت نوبت)

مخاطب گرانقدر سایت روانشناس ۲۰، اگر مایل هستید از خدمات مشاوره‌ای و روانشناسی این کلینیک استفاده کنید، لطفاً در زمان ارتباط با مسئولین کلینیک، نام سایت روانشناس ۲۰ را به عنوان معرف خود مطرح نمایید.
ایرانی عزیز سلام؛
برای استفاده از خدمات روانشناسی منتشر شده در سایت روانشناس ۲۰، اپلیکیشن تلفن همراه اندروید نصب کن!

دانلود اپلیکیشن “روانشناس ۲۰” برای تلفن همراه اندروید

تلگرام روانشناس ۲۰ اینستاگرام روانشناس ۲۰

دیدگاه مراجعین

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید