آموزش تبلیغات در سایت روانشناس ۲۰

مدیر سایت ۱۳/آبان/۱۳۹۷ ۴ دیدگاه

آموزش تبلیغات در سایت روانشناس ۲۰

چگونه می‌توانم در سایت روانشناس ۲۰، تبلیغات  کنم؟

تبلیغات در سایت روانشناس ۲۰ چگونه است؟

دوستان همراه به دلیل اینکه برخی از روانشناسان و مشاورین و درمانگران عزیز نیاز به راهنمایی داشتند تا بتوانند به خدمات خودشون را در سایت روانشناس ۲۰ ثبت کنند، ما هم یک ویدئو آموزشی آماده کردیم تا با مشاهده اون بتوانند به راحتی آگهی خدمات روانشناسی و مشاوره از قبیل کارگاه‌‌های روانشناسی، خدمات مشاوره، معرفی کلینیک و معرفی محصولات روانشناسی را به راحتی و آسانی ثبت و منتشر نمایند.

چند نکته ضروری در تبلیغات روانشناسی در سایت روانشناس ۲۰

۱- اگر کارگاه روانشناسی ثبت می‌کنید حتما یه تصویر مرتبط قرار دهید. تصویر پوستر کارگاه شما چون حاوی نوشته‌های مختلف است جذابیتی برای مخاطب نخواهد داشت.

۲- در ثبت خدمات مشاوره یک روانشناس حتما تصویر خود را قرار دهید. عکس شما می‌تواند مخاطب را برای انتخاب گرفتن خدمات روانشناسی از شما راغب‌تر کند.

۳- تصویر محصولات روانشناسی نیز باید یک عکس از محصول باشد.

۵- سعی کنید کارگاه‌های خود را دوهفته تا یک هفته قبل از تاریخ برگزاری معرفی و تبلیغ نمایید.

۶- برای بهتر شدن خدمات ما به شما حتما نظرات خودتون رو به ما بگید.

در همین جا، در اینشتاگرام، در تلگرام، از طریق تلفن و هر راهی که تصور می‌کنید با ما ارتباط بگیرید و نظرات ارزشمند خودتون رو منتقل نمایید.

۷- خدمات روانشناس ۲۰ برای شما در سراسر کشور کاملا رایگان است. اگر می‌خواهید یک بنر ثابت به صورت ماهانه در سایت داشته باشید، مشمول پرداخت هزینه است که جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه تبلیغات ویژه  مراجعه فرمایید.

لطفا اگه نظر و پیشنهادی دارید حتما در بخش نظرات قرار دهید تا ما را برای یاری رساندن به جامعه پر تلاش روانشناسی و مشاوره در کشور کمک کنید.