image
image

image
image

سؤالات متداول

سؤالات متداول سایت روانشناس ۲۰

ممکن است سوالاتی که شما هم دارید با این سؤالاتی یکی باشد.

سایت روانشناس ۲۰ دقیقا چه هدفی داره و دنبال چیه؟

ما با توجه به نیازی که در جامعه علمی روانشناسی و بدنه مردمی که نیاز به خدمات روانشناسی دارند متوجه شدیم که این خلا را می‌توانیم در یک بستر مجازی دنبال کنیم. هدف ما در ابتدای امر تسهیل بخشی به این گونه نیازهایی خانواده بزرگ روانشناسی کشور است. در وهله بعدی هم به دنبال آن هستیم که صاحب دانش روانشناسی را به هموطنان عزیزمان که نیازمند دریافت خدمات روانشناسی هستند وصل کنیم. افزایش کیفیت خدمات روانشناسی و گسترش و توسعه کسب و کار روانشناسان سرزمین عزیزمان بالاترین هدف ماست.

واقعاً میشه به صورت رایگان، خدمات روانشناسی از قبل مشاوره حضوری و تلفنی و کارگاه و ... معرفی کرد؟

بله سایت روانشناس ۲۰ هیچ هزینه‌ای از شما بابت ثبت و معرفی خدمات روانشناسی خود از قبیل مشاوره حضوری و فردی و برگزاری کارگاه‌ها و محصولات روانشناسی شما اخذ نمی‌کند.

چگونه می‌توانم از تبلیغات ویژه در سایت روانشناس ۲۰ استفاده کنم؟

یک جایگاه ویژه تبلیغات در سایت داریم که از لینک “تبلیغات ویژه” می‌تونید آن را ببینید. چهار نوع جایگاه تبلیغات ویژه در سایت تعریف شده است. هر یک از این جایگاه‌ها مشمول پرداخت هزینه است. در صورت تمایل به صورت تلفنی با شماره تماس‌های ارائه شده از جزئیات آن می‌توانید مطلع شوید. به غیر از جایگاه ویژه تبلیغات، یک بخش ویژه روانشناس‌ها در زیر اسلایدشو داریم که برای معرفی روانشناسان در آن جایگاه نیاز به پرداخت پول نیست و این هم به صورت رایگان می‌باشد. کارگاه‌های روانشناسی در این بخش نمی‌توانند قرار بگیرند. معمولا روانشناس‌ها برای چند روز در این جایگاه به صورت رایگان معرفی می‌شوند. اگر کسی بخواهد بیش از یک هفته در جایگاه ویژه روانشناس‌ها قرار بگیرد به ازاری هر ماه مبلغ ۱۰۰.۰۰۰ تومان باید پرداخت نمایید.

آیا می‌توانم کارگاه‌ها و کلینیک روانشناسی خود را در بخش ویژه معرفی کنم؟

خیر، در سایت روانشناس ۲۰ فعلا کارگاه‌ها و مراکز و کلینیک‌های روانشناسی نمی‌توانند در بخش ویژه روانشناس‌ها در در زیر اسلایدشو قرار دارد، معرفی شوند. فقط می‌توانند کارگاه و مرکز خود را معرفی کنند و برای همیشه در سایت ثبت خواهد شد. مگر آنکه بخواهید به از جایگاه تبلیغات ویژه که چهار جایگاه تعریف شده استفاده نمایید. جزئیات آن را در لینک “تبلیغات ویژه” می‌توانید مشاهده نمایید.  البته این نوید را می‌دهیم که در نسخه بعدی تا چند ماه آینده بخش ویژه برای کارگاه‌ها و کلینیک‌ها هم تعریف و طراحی می‌شود.

آیا تبلیغ در سایت روانشناس ۲۰ باعث افزایش مراجعه‌کنندگان ما خواهد شد؟

بله – در همه جای دنیا تبلیغات یک سرمایه‌گذاری است. هیچوقت نمی‌توانید انتظار داشته باشید در این سرمایه‌گذاری زود نتیجه بگیرید. به غیر از این موضوع تبلیغ و معرفی روانشناس و خدمات روانشناسی در سایت، در نسخه بعدی خدمات دیگری تعریف خواهیم کرد که مستقیم باعث افزایش مخاطب و مراجعه‌کننده شما خواهد شد. بنابراین همکاران روانشناسی که زودتر در سایت عضو شده‌اند از اولویت بیشتری برخوردار خواهند بود.  

برای اینکه خدمات روانشناسی خودم رو در سایت معرفی کنم، چکار کنم؟

برای اینکه خدمات روانشناسی از قبیل انواع مشاوره (حضوری، تلفنی، آنلاین و …)، کارگاه‌های روانشناسی ویژه روانشناسان و ویژه مردم عادی، محصولات روانشناسی و حتی مراکز و کلینیک‌های روانشناسی رو در سایت روانشناس ۲۰ معرفی کنید ابتدا باید وارد سایت شوید. اگر تاکنون عضو نشدید می‌توانید از طریق این لینک عضو شوید. بعد از ورود به سایت یا همون حساب کاربری یا اکانت خودتون می‌تونید از “راهنمای معرفی خدمات در سایت روانشناس ۲۰” استفاده کنید تا کاملا جزئیات درج آگهی را متوجه شوید.

آگهی معرفی خدمات روانشناسی ما تا چه زمانی بر روی سایت باقی خواهد ماند؟

تمام آگهی‌های معرفی روانشناس‌ها و خدمات روانشناسی بدون محدودیت زمانی بر روی سایت روانشناس ۲۰ باقی خواهند ماند. در واقع هم رایگان است و هم نامحدود. بنابراین می‌تواند مانند یک کارت ویزیت مجازی برای شما عمل کند. با این ویژگی اصلاً نیازی به یک وب‌سایت مستقل نخواهید داشت و هرگاه کسی به خدمات شما نیاز داشته باشد شما را در سایت روانشناس ۲۰ و البته در موتورهای جستجوگر از جمله گوگل پیدا خواهد کرد.

کلمه عبورم اشتباه است یا فراموش کردم. چه کار کنم؟

اگر در زمان ثبت اکانت و یا حساب کاربری خود در سایت روانشناس ۲۰ کلمه عبوری را مشخص نمودید و در حال حاضر هر چقدر امتحان می‌کنید نمی‌توانید وارد سایت بشوید. احتمالا رمز را فراموش کردید. ابتدا بجای رمز عبوری که وارد می‌نمایید نام کاربری خود را وارد نمایید و دکمه ورد را کلیک کنید. احتمالا بتوانید وارد حساب کاربری خود شوید. در غیر این صورت در صفحه ورود بر روی عبارت رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟” کلیک کنید تا روز عبور خود را باز سازی نمایید.

با وجود تلگرام و شبکه‌های مجازی دیگه مثل اینستاگرام چه ضرورتی است که من از سایت روانشناس ۲۰ استفاده کنم؟

اول اینکه شبکه‌های اجتماعی دیگر مثل تلگرام و اینستاگرام نیازمند صرف زمان و هزینه است تا یک صفحه خوب و آبرومند در خور شأن شما باشد. دوم اینکه فرض کنید شما در صفحات مجازی مخاطب دارید و صفحه اینستاگرام فعالی دارید، دیده شدن در سایت و موتور جستجوگر گوگل هم به آن اضافه کنید. این در حالی است که این رفتار برای شما هیچ هزینه مالی و زمانی در بر نخواهد داشت. سوم اینکه تیم تبلیغات سایت روانشناس ۲۰ برنامه‌های جدی برای معرفی روانشناسان و سایت دارد که می‌توان از آن بهره برد. چهارم اینکه خدمات دیگری به غیر از تبلیغات و معرفی شما در چند ماه آینده سال جاری خواهیم داشت که تفاوت را بیشتر احساس می‌کنید.