image
image

image
image

قوانین و شرایط سایت روانشناس ۲۰

به سایت روانشناس ۲۰ خوش آمدید.سایت روانشناس ۲۰ در خدمت جامعه روانشناسان ایران است. آرزوی ما توسعه دانش روانشناسی و افزایش مهارت‌های روانشناسانه هموطنان عزیزمون در سراسر ایران اسلامی است.

معرفی و تبلیغ خدمات روانشناسی در سایت روانشناس ۲۰ مشمول رعایت قوائد و شرایط زیر می‌باشد:

۱- سایت روانشناس ۲۰ در خدمت جامعه روانشناسی و مشاوره کل کشور می‌باشد. بنابراین آگهی‌های منتشر شده در آن صرفاً در حوزه روانشناسی است و هرگونه آگهی خارج از چارچوب خدمات روانشناسی و مشاوره تأیید نخواهد شد.

۲- آگهی روانشناسی و مشاوره شما نباید خلاف عرف، اخلاق و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

۳- آگهی‌های منتشر شده از سوی شما نباید حقوق دیگران را ضایع کند و در صورت بروز شکایت مسئولیت کار به عهده کاربر منتشرکننده آگهی است.

۴- شماره تلفن و آدرس شما برای کاربر سایت قابل نمایش است در صورت عدم تمایل به این موضوع به ادمین کانال تلگرامی (ravan-20@) موضوع را منعکس بفرمایید.

۵- سعی کنید قیمت خدمات را بر اساس تعرفه مصوب سازمان نظام مشاوره و روانشناسی کشور تعیین نمایید. البته تعیین قیمت موضوعی است که به روانشناسان و مشاورین عزیز مرتبط می‌شود و این فقط یک پیشنهاد است.

۶- آنچه که شما در سایت منتشر نمایید با کمی تغییرات جهت بهینه کردن seo صفحه منتشر خواهد شد. در متن منتشر شده شما ویرایش می‌شود و الا در اصل آن دخالتی نخواهیم کرد.

۷- سایت روانشناس ۲۰ هیچ هزینه‌ای بابت معرفی خدمات روانشناسی و مشاوره شما از جمله کارگاه‌ها و مشاوره فردی و گروهی و معرفی محصولات و اخذ نمی‌گردد.

۸- قرار گرفتن در جایگاه ثابت در سایت و بخش ویژه در صفحه اول و در بخش جستجو مشمول پرداخت هزینه است.

۹- همکاران روانشناس و مشاورین عزیز اگر مسئول دفتر و یا هماهنگ کننده شما آگهی را ثبت می‌کند، حتماً از ایمیل شما استفاده کند که ارتباط سایت و مخاطبین سایت با شما از طریق ایمیل برقرار باشد. از استفاده ایمیلی به غیر از ایمیل خودتان خودداری فرمایید.

۱۰- مسئولیت مطالب منتشر شده با کاربر منتشر کننده می‌باشد.

۱۱- برای ارسال عکس متخصصین لطفا حجاب اسلامی را رعایت فرمایید.

۱۲- سایت روانشناس ۲۰ صرفا یک بستر برای معرفی روانشناسان کشور به افرادی که نیازمند دریافت خدمات روانشناسی و مشاوره هستند، می‌باشد. ما توانایی تشخیص و فیلتر کردن کاربران سایت که قصدی به غیر از دریافت خدمات مشاوره دارند نداریم. لطفا در مواجهه و یا مراجعه این افراد هوشیار باشید.

۱۳- مسئولیت نشر هر گونه اکاذیب و ادعاهای دروغ در سایت مانند مطرح کردن تحصیلات بالاتر از سطح تحصیلات کنونی به عهده کاربرمنتشر کننده می‌باشد.

۱۴- در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره تلفن موسسه (بخش تماس با ما) لطفا تماس بگیرید.

۱۵- ارسال آگهی در سایت به منزله قبولی تمام موارد فوق می‌باشد.