image
image

image
image

سؤالات متداول

سؤالات متداول سایت روانشناس ۲۰

ممکن است سوالاتی که شما هم دارید با این سؤالاتی یکی باشد.

سایت روانشناس ۲۰ دقیقا چه هدفی داره و دنبال چیه؟

ما با توجه به نیازی که در جامعه علمی روانشناسی و بدنه مردمی که نیاز به خدمات روانشناسی دارند متوجه شدیم که این خلا را می‌توانیم در یک بستر مجازی دنبال کنیم. هدف ما در ابتدای امر تسهیل بخشی به این گونه نیازهایی خانواده بزرگ روانشناسی کشور است. در وهله بعدی هم به دنبال آن هستیم که صاحب دانش روانشناسی را به هموطنان عزیزمان که نیازمند دریافت خدمات روانشناسی هستند وصل کنیم. افزایش کیفیت خدمات روانشناسی و گسترش و توسعه کسب و کار روانشناسان سرزمین عزیزمان بالاترین هدف ماست.

واقعاً میشه به صورت رایگان، خدمات روانشناسی از قبل مشاوره حضوری و تلفنی و کارگاه و ... معرفی کرد؟

بله سایت روانشناس ۲۰ هیچ هزینه‌ای از شما بابت ثبت و معرفی خدمات روانشناسی خود از قبیل مشاوره حضوری و فردی و برگزاری کارگاه‌ها و محصولات روانشناسی شما اخذ نمی‌کند.

چگونه می‌توانم از تبلیغات ویژه در سایت روانشناس ۲۰ استفاده کنم؟

یک جایگاه ویژه تبلیغات در سایت داریم که از لینک “تبلیغات ویژه” می‌تونید آن را ببینید. چهار نوع جایگاه تبلیغات ویژه در سایت تعریف شده است. هر یک از این جایگاه‌ها مشمول پرداخت هزینه است. در صورت تمایل به صورت تلفنی با شماره تماس‌های ارائه شده از جزئیات آن می‌توانید مطلع شوید. به غیر از جایگاه ویژه تبلیغات، یک بخش ویژه روانشناس‌ها در زیر اسلایدشو داریم که برای معرفی روانشناسان در آن جایگاه نیاز به پرداخت پول نیست و این هم به صورت رایگان می‌باشد. کارگاه‌های روانشناسی در این بخش نمی‌توانند قرار بگیرند. معمولا روانشناس‌ها برای چند روز در این جایگاه به صورت رایگان معرفی می‌شوند. اگر کسی بخواهد بیش از یک هفته در جایگاه ویژه روانشناس‌ها قرار بگیرد به ازاری هر ماه مبلغ ۱۰۰.۰۰۰ تومان باید پرداخت نمایید.

آیا می‌توانم کارگاه‌ها و کلینیک روانشناسی خود را در بخش ویژه معرفی کنم؟

خیر، در سایت روانشناس ۲۰ فعلا کارگاه‌ها و مراکز و کلینیک‌های روانشناسی نمی‌توانند در بخش ویژه روانشناس‌ها در در زیر اسلایدشو قرار دارد، معرفی شوند. فقط می‌توانند کارگاه و مرکز خود را معرفی کنند و برای همیشه در سایت ثبت خواهد شد. مگر آنکه بخواهید به از جایگاه تبلیغات ویژه که چهار جایگاه تعریف شده استفاده نمایید. جزئیات آن را در لینک “تبلیغات ویژه” می‌توانید مشاهده نمایید.  البته این نوید را می‌دهیم که در نسخه بعدی تا چند ماه آینده بخش ویژه برای کارگاه‌ها و کلینیک‌ها هم تعریف و طراحی می‌شود.

آیا تبلیغ در سایت روانشناس ۲۰ باعث افزایش مراجعه‌کنندگان ما خواهد شد؟

بله – در همه جای دنیا تبلیغات یک سرمایه‌گذاری است. هیچوقت نمی‌توانید انتظار داشته باشید در این سرمایه‌گذاری زود نتیجه بگیرید. به غیر از این موضوع تبلیغ و معرفی روانشناس و خدمات روانشناسی در سایت، در نسخه بعدی خدمات دیگری تعریف خواهیم کرد که مستقیم باعث افزایش مخاطب و مراجعه‌کننده شما خواهد شد. بنابراین همکاران روانشناسی که زودتر در سایت عضو شده‌اند از اولویت بیشتری برخوردار خواهند بود.  

برای اینکه خدمات روانشناسی خودم رو در سایت معرفی کنم، چکار کنم؟

برای اینکه خدمات روانشناسی از قبیل انواع مشاوره (حضوری، تلفنی، آنلاین و …)، کارگاه‌های روانشناسی ویژه روانشناسان و ویژه مردم عادی، محصولات روانشناسی و حتی مراکز و کلینیک‌های روانشناسی رو در سایت روانشناس ۲۰ معرفی کنید ابتدا باید وارد سایت شوید. اگر تاکنون عضو نشدید می‌توانید از طریق این لینک عضو شوید. بعد از ورود به سایت یا همون حساب کاربری یا اکانت خودتون می‌تونید از “راهنمای معرفی خدمات در سایت روانشناس ۲۰” استفاده کنید تا کاملا جزئیات درج آگهی را متوجه شوید.

آگهی معرفی خدمات روانشناسی ما تا چه زمانی بر روی سایت باقی خواهد ماند؟

تمام آگهی‌های معرفی روانشناس‌ها و خدمات روانشناسی بدون محدودیت زمانی بر روی سایت روانشناس ۲۰ باقی خواهند ماند. در واقع هم رایگان است و هم نامحدود. بنابراین می‌تواند مانند یک کارت ویزیت مجازی برای شما عمل کند. با این ویژگی اصلاً نیازی به یک وب‌سایت مستقل نخواهید داشت و هرگاه کسی به خدمات شما نیاز داشته باشد شما را در سایت روانشناس ۲۰ و البته در موتورهای جستجوگر از جمله گوگل پیدا خواهد کرد.

نام کاربری و رمز عبورم را هرچقدر میزنم خطا میدهد، یا آن را فراموش کرده‌ام، چه کار کنم؟

اگر در زمان ثبت اکانت یا حساب کاربری خود در سایت روانشناس ۲۰ کلمه عبوری را مشخص نمودید و در حال حاضر هر چقدر امتحان می‌کنید، نمی‌توانید وارد سایت بشوید. اول چک کنید ببینید پسورد‌ها را درست وارد می‌کنید؛ به حروف کوچک و بزرگ یا فاصله بین کلمات توجه کنید؛ یا احتمالاً رمز را فراموش کرده‌اید. برای به دست آوردن نام کاربری و گذرواژه عبور خود، در ابتدا وارد صفحه ورود شوید و بر روی گزینه “فراموشی رمز عبور” کلیک کنید. در صفحه بعد سایت از شما ایمیلی که با آن ثبت نام کرده‌اید را می‌خواهد تا رمز جدید را برایتان ایمیل کند. پس از آن به ایمیل خود سر بزنید و نام کاربری و رمز جدید را مشاهده نمایید و با استفاده از ان وارد حساب کاربری خود شوید.

با وجود تلگرام و شبکه‌های مجازی دیگه مثل اینستاگرام چه ضرورتی است که من از سایت روانشناس ۲۰ استفاده کنم؟

اول اینکه شبکه‌های اجتماعی دیگر مثل تلگرام و اینستاگرام نیازمند صرف زمان و هزینه است تا یک صفحه خوب و آبرومند در خور شأن شما باشد. دوم اینکه فرض کنید شما در صفحات مجازی مخاطب دارید و صفحه اینستاگرام فعالی دارید، دیده شدن در سایت و موتور جستجوگر گوگل هم به آن اضافه کنید. این در حالی است که این رفتار برای شما هیچ هزینه مالی و زمانی در بر نخواهد داشت. سوم اینکه تیم تبلیغات سایت روانشناس ۲۰ برنامه‌های جدی برای معرفی روانشناسان و سایت دارد که می‌توان از آن بهره برد. چهارم اینکه خدمات دیگری به غیر از تبلیغات و معرفی شما در چند ماه آینده سال جاری خواهیم داشت که تفاوت را بیشتر احساس می‌کنید و مورد اخر اینکه ما علاوه بر سایت در فضای مجازی هم به معرفی روانشناسان وخدمات ثبت شده در سایت می‌پردازیم و برای روانشناسان حاضر در سایت پوستری مخصوص هم طراحی و برایشان ارسال و در فضای مجازی مثل پیج اینستاگرام روانشناس ۲۰ و کانال و … هم منتشر می‌کنیم.

آیا تبلیغ در سایت روانشناس ۲۰ به سرعت باعث افزایش مراجعه‌کنندگان ما خواهد شد؟

هیچ جای دنیا تبلیغات به سرعت باعث افزایش مشتری و فروش نمی‌شود. تبلیغات یک سرمایه گذاری است و نیاز به گذر زمان است. توجه داشته باشید حضور شما در سایت برای شناخته شدن در شهر و استان خود و بین همکاران تاثیر گذار است.

چگونه می‌توانم از پنل های تبلیغاتی ویژه در سایت روانشناس ۲۰ استفاده کنم؟

شش جایگاه تبلیغات در سایت روانشناس ۲۰ در صفحه اصلی و داخلی وجود دارد که مشمول پرداخت هزینه است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره تلفن همراه ۰۹۳۳۰۳۴۰۷۱۰ در تلگرام پیام بدهید.

آیا معرفی روانشناس و سایرخدمات مثل کارگاه ها و مراکز هزینه دارد یا رایگان است؟

در سایت روانشناس ۲۰ سه پلن برای معرفی خدمات روانشناسی و مشاوره داریم.

پلان سبز: شما می‌توانید رایگان در سایت ثبت نام کنید و فرم مربوط به معرفی خود یا خدمات خود را تکمیل و ثبت نمایید. پس از تایید صفحه شما برای مردم قابل رویت می‌شود.

پلان آبی: قرار گرفتن تصویر شما در صفحه اصلی سایت است که مشمول پرداخت هزینه است.

پلان نارنجی: قرار گرفتن پوستر معرفی شما در تمام صفحات داخلی است که مشمول پرداخت هزینه است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره تلفن همراه: ۰۹۳۳۰۳۴۰۷۱۰ در تلگرام پیام بدهید.

برای اینکه خدمات روانشناسی خودم رو در سایت معرفی کنم، چکار کنم؟

برای اینکه خدمات روانشناسی از قبیل انواع مشاوره (حضوری، تلفنی، آنلاین و …)، کارگاه‌های روانشناسی ویژه روانشناسان و ویژه مردم عادی، محصولات روانشناسی و حتی مراکز و کلینیک‌های روانشناسی رو در سایت روانشناس ۲۰ معرفی کنید ابتدا باید وارد سایت شوید. اگر تاکنون عضو نشدید می‌توانید از طریق این لینک ثبت نام کنید و عضو سایت شوید. بعد از ورود به سایت یا همان حساب کاربری یا اکانت خودتان، گزینه تکمیل ثبت نام و معرفی خدمات روانشناسی را بزنید و در صفحه بعد کادرها رو پر و آگهی خود را ثبت کنید و همچنین می‌توانید از “راهنمای معرفی خدمات در سایت روانشناس ۲۰” استفاده کنید تا کاملا جزئیات درج آگهی را متوجه شوید.

خدمات سایت رواشناس ۲۰ برای عموم مردم در سراسر کشورچیست؟

معرفی متخصصین شهر واستان محل زندگی آن‌ها با تخصص‌های مختلف و کارگاه‌های روانشناسی عمومی در بسیاری از موضوعات روانشناسی

خدمات سایت روانشناس ۲۰ برای دانشجویان روانشناسی و مشاوره چیست؟

معرفی انواع کارگاه‌های تخصصی روانشناسی و مشاوره جهت توسعه مهارت‌های تخصصی و حرفه‌ای شما

خدمات سایت روانشناس ۲۰ برای متخصصین چیست؟

ما در سایت به معرفی و تبلیغ روانشناسان و مشاوران سراسر کشور و خدمات روانشناسی و مشاوره کارگاهی و کلینیکال متخصصین و مراکز روانشناسی و محصولات روانشناسی می‌پردازیم. مراجعه‌کنندگان با جستجو در اینترنت به سایت روانشناس ۲۰ وارد می‌شوند و به راحتی به دنبال متخصص و کارگاه و سایر خدمات مورد نیاز خود می‌گردند. همچنین مجموعه روانشناس بیست به معرفی و ارائه نرم افزارهای آزمون‌های معتبر روانشناسی مثل تست میلون ۳، تست شخصیت شناسی نئو و … میپردازه که قابل استفاده در تبلت ها و گوشی های اندوریدی برای مراجعان می باشد. به غیر از این ما برنامه‌های مفصلی برای برندینگ روانشناسان و کلینیک‌های روانشناسی داریم.

مردم چگونه روانشناس و مشاور و سایر خدمات مورد نیاز خود را در سایت پیدا کنند؟

اگر نیاز به خدمات روانشناسی و مشاوره دارید مثل روانشناسان شهرتون، انواع کارگاه‌های روانشناسی حرفه ای یا با مخاطب عمومی، مراکز روانشناسی، محصولات روانشناسی و … وارد سایت می‌شوید و با استفاده از بخش جستجو خدمات مورد نیاز خود را پیدا کنید. البته در آینده برای این بخش امکانات بهتر و بهینه تری تقدیم مردم عزیزمان خواهیم کرد تا بهینه تر خدمات مورد نیاز خود را جستجو کنند.